Kto sme

Jsme mladý manželský pár, Baška a Tomáš, rodiče Maxe a Dorotky, a nadšenci módy, kteří mají rádi hezké a kvalitní věci, které se na vás nedívají z každé prodejny nebo nestojí tisíce. Nejsme žádní vystudování módní designéři nebo lidé, kteří s módou přímo pracovali, jsme jen běžní zákazníci, kterým na trhu něco chybělo, když jsme to hledali a potřebovali.

My

Tak vznikla značka SHPERKA. Naše jméno, náš pohled na věci, které jsou podle nás hezké, nadčasové a kvalitní. Samozřejmě nic by se nepodařilo bez správných výrobců, kterých jsme poctivě velmi dlouho hledali. Myslíme si však, že úspěšně. Například naše kožené tašky, peněženky nebo pouzdra na kreditní karty jsou vyráběny ručně ve Velké Británii mistry svého řemesla, s dlouholetými zkušenostmi a tradicí sahající až do 19. století. Nesnažíme se za každou cenu šokovat a ani nedodržujeme všechny módní trendy, které jsou právě teď populární. Nám jde o trvanlivost provedení, zda se jedná o design, nebo o samotné zpracování.
Ano nejdeme s kůží na trh levně, ale věříme, že když nás už budete mít, tak to neolitujete :-) Každý produkt, který nabízíme, jsme osobně vyzkoušeli a opravdu jsme přesvědčeni, že když nezklamal nás, nezklame ani Vás a bude Vám dělat radost skoro navždy.
Budeme rádi, pokud nám napíšete Vaše postřehy a nápady a doufáme, že Vám budeme moci udělat radost s kterýmkoliv produktem z naší nabídky.
Pro více info nás sledujte i na sociálních sítích, kde pravidelně přidáváme zajímavé fotografie, návody a rady a kde čerpáme další inspirace od našich komentujících sledovatelů :-)
SHPERKA

Přihlášení

Táto stránka používa cookies. Viac info